HEEMPARK   's-HERTOGENBOSCH

 

 

 

HEEMPARK

's-Hertogenbosch

Heempark 's-Hertogenbosch

Wat is een Heempark?
Een Heempark bevat wilde planten en plantengemeenschappen, die van nature in een omgeving kunnen voorkomen.

Het is meer dan een verzameling brandhout en onkruid die sommigen er in zien, meer dan zo maar een stukje buiten dat zich, aan de stadsrand gelegen, aan de stad onttrekt. Het 'heem' in Heempark staat voor inheems. Geen kokospalmen dus, omdat die hier nu eenmaal niet van oorsprong voorkomen.

Doel en Beheer van het Heempark

Waar?

Rondleidingen

Incidenteel of op verzoek worden er rondleidingen door het Heempark gegeven. Aanvragen via secretaris@heempark-s-hertogenbosch.nl.

vrijwilligers gevraagd

We zoeken versterking van ons team. De medewerkers van Het Heempark werken met inzet en enthousiasme op woensdagmiddag en donderdagmiddag, allebei de middagen of een van beide, voor de instandhouding, beheeren ontwikkeling van Het Heempark.
Graag willen wij in contact komen metvrijwilligers die een of twee middagen per week ons team komen versterken.

Voor informatie kunt u terecht bij Rein Heessels, 
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.